BİZ KİMİZ?

Gezip tozup, yaşadıklarını kendi süzgecinden geçiren ve insanlara seyahat konusunda ilham vermek isteyen, yaşamlarına şu anda Almanya'da devam eden genç seyahatsever çiftin hikayelerinden oluşuyor Seyahat Hikayeleri.

İçinde yalnızca seyahatlerimiz ve gözlemlerimizin yer almayacağı Seyahat Hikayeleri'nde, hayatın içinden kesitler, başka gezginlerin hikayelerini ve yurt dışında yaşamaya yönelik gözlemlerimizi de paylaşacağız.

4 yorum:

 1. Merhaba Abla.Almanyada master yapmak için araştırmalara başladım.Youtube da söylemiştin .Rica etsem motivasyon mektubuna bakabilir miyim?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, motivasyon mektubumuza şuradan ulaşabilirsin. Sevgiler:) http://www.seyahathikayeleri.com/2019/02/yuksek-lisans-niyet-mektubu-ornegi.html

   Sil
 2. Merhaba acaba yaşlarınız kaç? bunu yaşım 32 ve bu yaştan sonra kabul edilebilir miyim diye düşünüyorum ayrıca not ortalamam da pek iyi değildi bunlar problem olur mu birde dil problemi var tabi dil problemini çözünceye kadar 35 yaşında olacağım bu ne kadar problem olur. sayfanız harika emeğinize sağlık :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. Bahar'ın yaşı 29 benim (Serkan) 32. Yaş problem olmuyor. Not ortalaması da başvurduğunuz okul için bir kriter değilse o da problem olmaz.

   Sevgiler... :)

   Sil

Instagram